Par

mēbeļu fejām

Uzņēmums Mēbeļu fejas specializējas mēbeļu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma. Izgatavojam jaunas mēbeles, kā arī veicam  to atjaunošanu un restaurāciju. Uzņēmuma 20 gadu pastāvēšanas laikā esam uzkrājuši nenovērtējamu pieredzi, izgatavojot visdažādākā stila un funkcijas mēbeles. Pārsvarā izstrādājam mēbeles sabiedriskajām telpām, taču esam arī radījuši mēbeles privātajām telpām.

Uzņēmumā strādā pieredzējušu meistaru komanda, katrs ir specializējies savā jomā. Viens otru papildinot, mēs spējam īstenot jebkuru pasūtījumu.

jaunu mīksto mēbeļu izgatavošana ražošana

Uzņēmums Mēbeļu fejas neveic sērijveida ražošanu. Iedvesmojam klientus, rādot mūsu iepriekš izstrādāto produktu katalogu. Taču katra mūsu radītā mēbele ir neatkārtojama, jo tiek izstrādātā pilnībā no jauna.

Unikālu mēbeļu radīšana ir kopdarbs ar pasūtītāju. Rēķinoties ar to, ka katrs pasūtījums ir unikāls, rūpīgi uzklausām un iedziļināmies klientu vēlmēs, piedāvājam savu redzējumu un atrodam kopsaucēju, lai radītu mēbeles, kas pilnībā atbilstu iecerētajam.  

Gadu gaitā mums ir izveidojusies pastāvīga sadarbība ar uzņēmumiem, kas  nodrošina kvalitatīvus materiālus mēbeļu izstrādei. Pieejamo materiālu klāsts ir ļoti plašs, varam realizēt visdažādākos pasūtījumus.

Uzņēmuma Mēbeļu fejas vērtība ir atbildība pret klientu, tādēļ pasūtījumus vienmēr veicam laikā un visaugstākajā kvalitātē.